Banki notują straty ale nie wszystkie

kryzysBanki, zwłaszcza te światowe, oraz znajdujące się dzisiaj w spornych obszarach, gdzie rozgrywają się dzisiaj konflikty zbrojne, oraz  inne lokalne wojenki, nie mają z pewnością mają powód do prawdziwej goryczy, bowiem banki te stają się coraz mniej efektywne, zwłaszcza pod ogólnym względem finansowym. Inaczej sytuacja ma się jednak na europejskich rynkach, gdzie dzisiaj, zamiast strat, notuje się raczej wzrost efektywności. Oczywiście ten wzrost nie wziął się z znikąd, za co można podziękować, przede wszystkim Komisji Nadzoru Bankowego, to oni bowiem przyczynili się do tego, że nasze banki cieszą się prawdziwą zdrową kondycją. Dzięki czemu możemy zaciągać jeszcze większe zobowiązania finansowe, niż kiedyś, jest to bardzo skuteczna rzecz, która sprawdza się zwłaszcza teraz. Krajowe banki, mają się dzisiaj bardzo dobrze, to dlatego też niezbędną sprawą wydaje się dzisiaj przeświadczenie, że nowe regulacje, jeszcze bardziej ułatwią nam daną sprawę.

Comments are closed.

Advertisement
 • Możliwości kredytowe coraz bardziej restrykcyjne

  Nie oszukujmy się, sytuacja w sektorze gdzie możemy wziąć normalny kredyt zmieniła się na tyle nie korzystnie że, zwyczajnie powstały nowe wymogi oraz zabezpieczenia, które sprawiają że nie każdy może już wziąć kredyt na siebie. Takie rygorystyczne kryteria, oczywiście przekładają się na statystyki, przez co …czytaj wiecej »
 • Dlaczego bankomat jest tak odstraszający

  Dzisiaj większość nowoczesnych ludzi, korzysta, zazwyczaj z w miarę innowacyjnych rozwiązań, jeśli chodzi o finanse. Oczywiście nie ma w tym nic niezwykłego dzisiaj, ogół ludzi korzysta z kont bankowych a bankomaty, na dobre pojawiły się w naszym otoczeniu. Dzisiaj każde miasto posiada kilka takich bankomatów, …czytaj wiecej »
Marzec 2017
P W Ś C P S N
« Sty    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Recent Posts
 • Zycie na kredyt się skończyło

  Zycie na kredyt się skończyło

  Dawne rządy, oraz inne instytucje, wpoiły nam Polakom, że możemy żyć dzisiaj na kredyt i nie martwić się o swoją przyszłość. Jednak czasy niewątpliwie uległy zmianie, już nie ma wcale takich przesłanek, aby życie na kredyt było nadal możliwe. Co więcej odczuwalny kryzys gospodarczy, sprawia …