Banki notują straty ale nie wszystkie

kryzysBanki, zwłaszcza te światowe, oraz znajdujące się dzisiaj w spornych obszarach, gdzie rozgrywają się dzisiaj konflikty zbrojne, oraz  inne lokalne wojenki, nie mają z pewnością mają powód do prawdziwej goryczy, bowiem banki te stają się coraz mniej efektywne, zwłaszcza pod ogólnym względem finansowym. Inaczej sytuacja ma się jednak na europejskich rynkach, gdzie dzisiaj, zamiast strat, notuje się raczej wzrost efektywności. Oczywiście ten wzrost nie wziął się z znikąd, za co można podziękować, przede wszystkim Komisji Nadzoru Bankowego, to oni bowiem przyczynili się do tego, że nasze banki cieszą się prawdziwą zdrową kondycją. Dzięki czemu możemy zaciągać jeszcze większe zobowiązania finansowe, niż kiedyś, jest to bardzo skuteczna rzecz, która sprawdza się zwłaszcza teraz. Krajowe banki, mają się dzisiaj bardzo dobrze, to dlatego też niezbędną sprawą wydaje się dzisiaj przeświadczenie, że nowe regulacje, jeszcze bardziej ułatwią nam daną sprawę.

Comments are closed.

Advertisement
 • Programy partnerskie

  Jeżeli zależy nam na pasywnym dochodzie to programy partnerskie są właśnie dla nas. Niewielu ludzi wie o tym, że może reklamować produkty innych firm i zarabiać na tym duże pieniądze. To wszystko dzieje się bez wychodzenia z domu, przez Internet. Programy partnerskie umożliwiają każdemu umieszczenie …czytaj wiecej »
 • Czy kredyty bez Bik umierają

  Standardowy kredytobiorca, bardzo często sięga dzisiaj po łatwe kredyty, gdzie nie są potrzebne żadne potwierdzenia. To właśnie tego typu kredyty stanowiły większość zobowiązań, bowiem sięgały najczęściej po nie odpowiednie osoby zadłużone, lub w tak zwanej ciężkiej sytuacji finansowej. Czy mimo to lata spowodowały, że kredyty …czytaj wiecej »
Kwiecień 2017
P W Ś C P S N
« Sty    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Recent Posts
 • Czy firma windykacyjna przejmuje zobowiązania

  Czy firma windykacyjna przejmuje zobowiązania

  Dzisiaj wyspecjalizowane firmy windykacyjne, prowadzą w pełni ściśle określone usługi, jakie dzisiaj sprawdzają się w rzeczywistości w momencie prawidłowych rozwiązań. Tylko w ten sposób możemy zyskać pewność, oraz zadowolenie. Jednak zwróćmy uwagę na to że mimo wszystko firma windykacyjna, przejmuje określone zobowiązania finansowe i właśnie …