Czy kredyty bez Bik umierają

bikStandardowy kredytobiorca, bardzo często sięga dzisiaj po łatwe kredyty, gdzie nie są potrzebne żadne potwierdzenia. To właśnie tego typu kredyty stanowiły większość zobowiązań, bowiem sięgały najczęściej po nie odpowiednie osoby zadłużone, lub w tak zwanej ciężkiej sytuacji finansowej. Czy mimo to lata spowodowały, że kredyty tego typu umrą. Nie ponieważ liczba dłużników rośnie dzisiaj z roku na rok, nic dziwnego więc że zawsze znajdą się chętne osoby, które uznają podane rozwiązanie, za jak najbardziej sprawdzony sposób, oraz jedyną deskę ratunku. Dla wielu osób jest to także ostateczne wyjście, zwłaszcza jeśli osoby od których pożyczyliśmy pieniądze, trzymają nas przy ścianie. Zawsze wygodą dla tych osób, jest fakt że mimo wszystko nikt nie będzie nas sprawdzał czy figurujemy w Biku, dlatego też nawet takie pośrednie rozwiązania, mogą się sprawdzić we właściwym kierunku. Firmy pożyczkowe zawsze pozostaną na rynku, bo przecież utrzymują się one głównie z samego oprocentowania takiej pożyczki.

Comments are closed.

Advertisement
 • Sprzedaż i kupno domen

  Nie każdy wie, że na domenie można zarobić. Oczywiście nie każdej, ale w tym tkwi szczegół. Aby zarabiać na domenach musimy posiadać pewną wiedzę na ten temat. Pamiętajmy, że nie każdą domenę można sprzedać i nie każdą opłaca się kupić. Jak więc dobrze zdecydować i …czytaj wiecej »
 • Zycie na kredyt się skończyło

  Dawne rządy, oraz inne instytucje, wpoiły nam Polakom, że możemy żyć dzisiaj na kredyt i nie martwić się o swoją przyszłość. Jednak czasy niewątpliwie uległy zmianie, już nie ma wcale takich przesłanek, aby życie na kredyt było nadal możliwe. Co więcej odczuwalny kryzys gospodarczy, sprawia …czytaj wiecej »
Kwiecień 2017
P W Ś C P S N
« Sty    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Recent Posts
 • Sprzedaż i kupno domen

  Sprzedaż i kupno domen

  Nie każdy wie, że na domenie można zarobić. Oczywiście nie każdej, ale w tym tkwi szczegół. Aby zarabiać na domenach musimy posiadać pewną wiedzę na ten temat. Pamiętajmy, że nie każdą domenę można sprzedać i nie każdą opłaca się kupić. Jak więc dobrze zdecydować i …