Możliwości kredytowe coraz bardziej restrykcyjne

kredytNie oszukujmy się, sytuacja w sektorze gdzie możemy wziąć normalny kredyt zmieniła się na tyle nie korzystnie że, zwyczajnie powstały nowe wymogi oraz zabezpieczenia, które sprawiają że nie każdy może już wziąć kredyt na siebie. Takie rygorystyczne kryteria, oczywiście przekładają się na statystyki, przez co nasze możliwości, oraz zdolności kredytowe maleją, co przekłada się jednocześnie na liczbę udzielonych kredytów. Nikt tak naprawdę nie ma na to wszystko skutecznego lekarstwa, każdy liczy na szczęście albo na cud. Na cuda nie ma jednak co liczyć, bowiem banki na pewno jeszcze długo będą utrzymywać taką agresywną politykę. Dlatego my Polacy, musimy szukać zupełnie innych możliwości, skoro nie możemy liczyć na przychylna opinię banku w tej jakże ważnej dla nas sprawie. Dlatego pożyczki społecznościowe, to zawsze lepsze wyjście niż skorzystanie z parabanku. Pamiętajmy że tylko w ten sposób jesteśmy lepiej zabezpieczeni i dlatego też lepiej zdecydować się na pośrednie rozwiązanie, które powoli zyskuje na popularności.

Comments are closed.

Advertisement
 • Kasa rejestrująca obowiązkowa

  Większość podatników do obecnej chwili, nie stosowało się do powszechnego obowiązku ewidencjowania, wszystkich finansów, za pomocą kasy rejestrującej, jednak sytuacja od tego roku ulega znacznej zmianie. Bowiem w tym roku rozpoczyna działać rozporządzenie, które zmusza nas do rozpoczęcia takiej ewidencji. Jeśli jednak mimo to tego …czytaj wiecej »
 • Internet domowy

  W dzisiejszych czasach, gdy każdy z nas jest niemal uzależniony od internetu warto się zastanowić w jaki sposób, używać internetu w domu. Dzisiejsze plany taryfowe wielu firm telekomunikacyjnych nie pozostawiają złudzeń, że najlepszym rozwiązaniem jest internet domowy, który możemy uzyskać przy pomocy odpowiedniego routera. More …czytaj wiecej »
Kwiecień 2017
P W Ś C P S N
« Sty    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Recent Posts
 • Rachunek Inwestycyjny

  Rachunek Inwestycyjny

  Inwestycje na giełdzie,nie są łatwą sprawą, zwłaszcza że nie każdy może dzisiaj lokować oszczędności na giełdzie. Te wszystkie czynności są dzisiaj możliwe dopiero wtedy, gdy posiadamy właściwy rachunek inwestycyjny. W każdej chwili możemy sobie takowy założyć, wystarczy tylko udać się do brokera. Taka osobę znajdziemy …