Niezależność finansowa, jest możliwa

domoweJeśli jesteśmy już  w określonym wieku i mamy konkretny biznes, to możemy pamiętać o tym że, praca po pewnym czasie nie jest już tylko koniecznością zaspokajania, swoich potrzeb materialnych, lecz zwyczajną przyjemnością. Jeśli mamy więc dostatecznie dużo dochodu, to wówczas nie musimy się o nic martwić. Wtedy zawsze jest też możliwość wyboru, bo możemy spędzać czas w domu, albo pracować. Jeśli jednak odpowiemy na to pytanie, to wtedy wszystko stanie się łatwiejsze. Zawsze możemy porównać średnie zarobki, po dokładniej analizie już wiemy czy faktycznie wszystkie pieniądze związane z całą tą operacją, pozwolą nam na szybką analizę. Pamiętajmy jeszcze o tym że Polski System Emerytalny jest dzisiaj odpowiedni, zwłaszcza jeśli wszystko połączone jest z tak zwaną niezależnością finansową. Owa niezależność finansowa, to fakt że posiadamy źródło dochodu będące inne niż stały dochód z pracy. Taka niezależność mają przede wszystkim emeryci i renciści, to oni mają największą zdolność finansową, spośród innych osób.

Comments are closed.

Advertisement
 • Shadow banking

  Ostatnio wieści o upadku Amber Gold, sprawiły, że w bardzo szybkim tempie, powstały wnioski o likwidację różnych parabanków, lub w ostateczności podjęcia działań, które będą miały na celu ich regularną kontrolę. Nic w tym dziwnego w końcu jest ot jedna z największych afer finansowych w …czytaj wiecej »
 • Konto bankowe i haczyki

  Założenie konta bankowego, nie stanowi dzisiaj problemu. Właściwie to każda osoba może dzisiaj dokonać tego bez żadnego problemu. Jednak takie ułatwione działanie, wcale nie jest dobroduszną opcją. Bank tak naprawdę potrafi nie raz stosować poważne haczki, dotyczące właśnie kont bankowych. Dlatego czasy spokojnego i wartościowego …czytaj wiecej »
Kwiecień 2017
P W Ś C P S N
« Sty    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Recent Posts
 • Dlaczego bankomat jest tak odstraszający

  Dlaczego bankomat jest tak odstraszający

  Dzisiaj większość nowoczesnych ludzi, korzysta, zazwyczaj z w miarę innowacyjnych rozwiązań, jeśli chodzi o finanse. Oczywiście nie ma w tym nic niezwykłego dzisiaj, ogół ludzi korzysta z kont bankowych a bankomaty, na dobre pojawiły się w naszym otoczeniu. Dzisiaj każde miasto posiada kilka takich bankomatów, …