Płatności zbliżeniowe testowane

zblizeniowoDzisiaj największe banki w Polsce, starają się podążać za określoną innowacją, która sprawia, że mamy do czynienia z zupełnie nowymi rozwiązaniami, które jeszcze nie wpisały się na stałe w opcje związane z bankami. Taką nowością może być na przykład, tak zwana płatność zbliżeniowa, przy odpowiednich rozwiązaniach, taka płatność jest dzisiaj bardzo dobrym przykładem na to że przy pomocy określonego smart-fona możemy dokonać zapłaty za dany towar. Jest to innowacyjna usługa, bowiem wcześniej mogliśmy tylko skorzystać tylko z karty kredytowej. Obecnie ta usługa jest tylko możliwa w dwóch sieciach a konkretniej w Orange i T- Mobile. Z kolei jeśli chodzi o banki to możliwości te udostępnia między innymi mBank, który jest otwarty na najnowsze technologię, które pojawiają się tylko na rynku. Dzisiaj usługa, też też jest w pewien sposób związana z integracją naszego konta osobistego, bezpośrednio z naszą kartą SIM. Podsumowując to wszystko dzisiaj związane, jest z określonym projektem, który nie ma jeszcze szans na większą realizację, jeśli jednak taki produkt się sprawdzi, wkrótce zobaczymy tą możliwość w innych bankach.

Comments are closed.

Advertisement
 • Domowe finanse

  Bardzo często, ustalając plan oszczędzania, czy inwestowania, możemy spotkać się z terminem dywersyfikacji ryzyka. Jeśli potrafimy dobrze zastosować taką metodę finansowa, to możemy spać bez obaw, bowiem wszystko będzie jak najbardziej po naszej myśli i nie będziemy musieli obawiać się o nasze finanse.  Jeśli już …czytaj wiecej »
 • Wyjazd za granicę a sprawy finansowe

  Dzisiaj wyjazdy za granice, zazwyczaj nie są wcale rzeczą planowaną, to właśnie z tego względu bardzo często nie ubezpieczamy się. Jeśli więc występują trudności, lub coś nam się stanie, to wówczas nie możemy liczyć na żadne odszkodowanie. Dlatego bądźmy bardziej kreatywni i zabezpieczmy się dzisiaj, …czytaj wiecej »
Kwiecień 2017
P W Ś C P S N
« Sty    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Recent Posts
 • W internecie sprawdzimy oraz wypłacimy pieniądze

  W internecie sprawdzimy oraz wypłacimy pieniądze

  Dzisiaj osoby, zwłaszcza starsze, oraz renciści, korzystają z normalnej gotówki, ponieważ nie do końca są oni przekonani do odpowiedniego działania innych metod, które są dla nas odpowiednią formą. Oczywiście styl płacenia, jest powiązany z stylem życia i to od nas wszystko zależy. Jednak warto też …