Zapisy w ustawie anty-lichwiarskiej

chwilowkaW praktyce parabanki są dzisiaj bezkarne w tym co robią, przynajmniej ta cześć o której mało kto jeszcze słyszał, bowiem pomimo ustawy, oraz nastawienia, nikt nie robi sobie z tego powodu nic a trzeba pamiętać że parabanki, wciąż oferują coraz to ciekawsze oferty, które mogą zmylić przeciętną osobę. Z czasem możemy nawet dojść do wniosku, że mimo wszystko organy ścigania, rzadko reagują na podobne sygnały, gdzie oskarżane są parabanki. Jak widać więc udzielanie pożyczek, jest dzisiaj w naszym kraju bardzo modne, to właśnie z tego względu, coraz więcej osób, podkreśla, że dzisiejsza lichwa, zwyczajnie wykorzystuje Polaków i ich sytuacje finansową. W ten sposób osoba pożyczające zadłużają się, bo przecież zmuszeni są wtedy do zapłacenia bardzo wysokich odsetek, które w przełożeniu, mogą stać się dla nas, mimo wszystko bardzo ważną przestrogą na przyszłość. Nie każdy więc może być zadowolony, bowiem parabanki, oferują nam dzisiaj pokrętną ofertę, która może stać się dla nas, bardzo niekorzystna, zwłaszcza pod względem finansowym.

Comments are closed.

Advertisement
 • Tymczasowe zatrudnienie w Polsce

  Zatrudnienie w Polsce na umowy czasowe jest bardzo popularnym rozwiązaniem wśród pracodawców. Wielu pracodawców korzysta z firm zajmujących się rekrutacją pracowników tymczasowych. Atutem takiego rozwiązania z punktu widzenia firm jest przede wszystkim elastyczność w zakresie zatrudnienia. More from my siteOpieka nad dzieckiemSzkoły prywatne – ogromna …czytaj wiecej »
 • Kredyt Hipoteczny w Unii

  Pamiętajmy że Unia Europejska, to nie tylko państwa samej wspólnoty, ale także inne mechanizmy, które dzisiaj pozwalają nam na wzięcie określonego kredytu hipotecznego, ważne aby odbywało się to na dogodnych warunkach. Pamiętajmy że rozwój kredytów hipotecznych, jest bardzo dynamiczny i bardzo wiele państw Unii docenia …czytaj wiecej »
Kwiecień 2017
P W Ś C P S N
« Sty    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Recent Posts
 • Pozyskiwanie funduszy unijnych

  Pozyskiwanie funduszy unijnych

  Jedną z cennych umiejętności przedsiębiorców na obecnym rynku jest umiejętność taka jak  pozyskiwanie funduszy unijnych przeznaczonych na rozwój przedsiębiorstw w różnych dziedzinach. Od działalności na rzecz ekologi po w innowacyjność oraz nowe technologie. Sprawnie działająca firma w tym zakresie ma ogromne szanse na prześcignięcie konkurencji …